Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sen de Üye Ol, Yazını Yaz, Şiirini Ekle

Aşağa gitmek

Sen de Üye Ol, Yazını Yaz, Şiirini Ekle Empty Sen de Üye Ol, Yazını Yaz, Şiirini Ekle

Mesaj tarafından Oyhan Hasan Bıldırki Perş. 12 Kas. 2009 - 9:39

» Şiir ve Yazı Eklemek İçin Yapmanız Gerekenler:

Sitemizde şiir yayınlayabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olmadan şiir, resimli şiir ve biyografi yayınlayamazsınız!

Üye olduktan sonra menüde yer alan Uygun Bölüm linkine tıklayıp yeni konu ekleme formunu açınız. Şair alanının karşısında yer alan açılır menüde kayıtlarımızda bulunan tüm şairler listelenmektedir. Şiirini eklemek istediğiniz şair orada yer almıyorsa, üste yer alan *Yeni Başlık Ekle seçeneğini seçiniz. Aşağıda açılacak kutucuktaki konu alanına şair adını ve soyadını sadece ilk harfleri büyük harflerle yazarak giriniz. Şair adı kısmını takma isim, rumuz, kullanıcı adı yazmayınız.
Daha sonra şiir başlığı ve şiiri girerek gönder butonuna basınız. Şiir metni kısmına şiirin başlığını tekrar yazmayınız. Eğer şiirini ekleyeceğiniz şair yeni bir şair ise bir şiirini mutlaka yazınız. Kayıtlı şiiri bulunmayan şairler silinir.

Gönderdiğiniz şiirler incelenip onay aldıktan sonra sitemizde yayınlanır. Göndermiş olduğunuz şiirleri site yönetimimiz uygun bulması durumunda yayınlar. Sitemizin bir şairin bütün şiirlerini yayınlama gibi bir zorunluluğu yoktur.

Eklenen ve eklenmiş şiirler editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Herhangi bir editörün onay verdiği bir şiiri başka bir editör daha sonradan yayından kaldırabilir. Editörlerimiz şiirleri yayınlama ve yayından kaldırma hakkına sahiptir. Şiir kaldırılması durumunda üyelerimiz mümkün olduğu kadar haberdar edilir ancak her kaldırılan şiir için gerekçe bildirme zorunluluğumuz yoktur. Daha önce onay almış şiir(ler)inizin veya biyografi(ler)inizin silinmesi durumunda itiraz edebilirsiniz. İtiraz etmek için silinen şiir veya biyografi ile birlikte iletişim adresimize e-posta gönderiniz. İtirazınızın kabul edilmesi durumunda şiirleriniz tekrar eklenebilir.

» Şiir ve Yazı Ekleme Kuralları

1. Eklediğiniz şiirlerin şairlerin ve şiir başlıklarının tüm harflerinin BÜYÜK OLMAMASINA dikkat ediniz.
2. Kıtalar arasında birden fazla boşluk bırakmayınız.
3. Şiirlerinizde ve biyografilerinizde başka sitelerin adreslerini, msn adreslerini yazmayınız.
4. Şiir yayınlarken şiir kutusuna sadece şiiri giriniz. Şiir başlığını tekrar şiir bölümüne girmeyiniz. Şair adını şiir bölümünde yinelemeyiniz.
5. Başka şairlere ait şiirleri kendi adınıza ya da başkasının adına kaydetmeyiniz. Böyle bir durumun tespit edilmesi durumunda üyeliğiniz iptal edilebilir.
6. Şiir ekledikten sonra şiirinizin yayınlanması için bize sık sık e-posta göndermeyiniz. Eğer şiiriniz uzun süre yayınlanmassa İletişim Formu aracılığıyla bir kere mesaj atmanız yeterlidir. Mümkün olduğu kadar çabuk cevap alırsınız.
7. Şiirlerinizin altına açıklama, kişiye mesaj, özlü söz, yayınlandığı kitap adı ve basım evi vb. bilgileri eklemeyiniz. Şiir alanına sadece şiir ekleyiniz.
Şiirin yazıldığı tarihi ve kim için yazıldığını kısaca belirtebilirsiniz.

Örneğin; Kızıma, Değerli Öğrencilerime, Meslektaşlarıma, Eşime...
Ancak; çok sevdiğim, değerli, saygıdeğer, hürmetli, pek muhterem arkadaşım ... gibi yazımlar kabul edilmez!


Bu Kurallara Uymamanız Durumunda Şiirleriniz ve Yazılarınız Yayınlanmayacaktır.
Oyhan Hasan Bıldırki
Oyhan Hasan Bıldırki
Admin

Mesaj Sayısı : 173
Kayıt tarihi : 01/01/09
Yaş : 75
Nerden : Türkiye

http://gokkusaklari.wordpress.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz